Dlaczego my?

Maj 23rd, 2014 Posted by No Comment yet

Dlaczego my?

Dbamy o Twój czas

Działamy w branży od lat i doskonale znamy znaczenie czasu w procesie budowlanym. Wiemy, że to jeden z kluczowych czynników podczas realizacji projektu. Dokładamy wszelkich starań, aby nie powodować zbędnych opóźnień. Nasze rozwiązania przekładają się na szybkie wykonanie zadania. Szanujemy Państwa i nasz czas.

Jesteśmy dyspozycyjni

Potrafimy szybko zareagować na potrzeby naszych Klientów i elastycznie dopasować się do wymagań dzięki kontaktom z wieloma projektantami.
Zlecając audyt naszej firmie, mogą być Państwo pewni rzetelnej opinii uwzględniającej wszystkie wymagania. Potrzebują Państwo fachowej porady? Wystarczy zgłosić się do nas – obiektywnie przyjrzymy się Państwa potrzebom i doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Najlepsi specjaliści

Wszyscy pracownicy Projekt N posługują się językiem angielskim, więc z łatwością możemy podjąć się realizacji projektu w międzynarodowym otoczeniu. Nasz zespół tworzą doświadczeni fachowcy. Współpracujemy z osobami posiadającymi uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi z zakresu instalacji elektrycznych, sanitarnych oraz konstrukcyjno-budowlanych. Gwarantujemy znajomość i stosowanie przepisów prawa budowlanego. Działamy odpowiedzialnie i w całości odpowiadamy za projekty opracowane przez nasz zespół.

Doświadczony zespół

Chociaż sam Projekt N pojawił się niedawno, to jego pracownicy są na rynku już od wielu lat. Cenne doświadczenie zebrane podczas pracy w dużych biurach projektowych i firmach wykonawczych procentuje łatwością w realizowaniu nawet trudnych zadań.

Braliśmy udział w projektowaniu i realizacji wielu inwestycji. Zebraliśmy doświadczenie przy takich obiektach, jak Stadion Narodowy w Warszawie, Stadion we Wrocławiu, PGE Arena w Gdańsku czy Stadion Śląski. Nasi pracownicy byli także podczas realizacji Miasteczka Orange w Warszawie oraz kompleksu biurowo-handlowego Nowy Plac Unii w Warszawie. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na zaangażowanie się w projekt każdego rodzaju.

Zwiększamy Twój zysk

Naszym priorytetem jest Państwa przekonanie o fachowo wykonanej usłudze. Powierzając nam instalację elektryczną w swoim obiekcie, zagwarantujemy Państwu rzetelność w rozsądnej cenie.

Nasze działania:

skracają czas trwania procesu inwestycyjnego,
są dostosowane do potrzeb inwestora,
uwzględniają rangę oraz charakter obiektu,
zmniejszają wydatki związane z eksploatacją.

Nasi Partnerzy pomogą zmniejszyć koszty inwestycji.

Zapraszamy do skorzystania z usług w zakresie projektowania i audytu instalacji elektrycznych oraz do nawiązania z nami współpracy. Nasz doradca przedstawi Państwu korzyści płynące z wdrożenia naszych sprawdzonych rozwiązań. Jeśli jesteście zainteresowani obniżeniem kosztów swojej działalności, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

The comments are closed.